Passaparola ve Özel Etkinlikler

Metin Uca’nın anlatıcı, sahne adamı ve sunucu olarak yaptıkları

 

Neşeli sabah haber şovları ve yarışma programlarıyla tanıdığımız anlatıcı, sunucu, TV programcısı, oyuncu Metin Uca, tarihten gelen ilginç ayrıntılar, bugüne uzanan izleri, bilim sanat teknoloji ve gündelik yaşamdaki izdüşümleri ile katılanları eğlenceli, çok farklı bir söyleşi yolculuğuna çıkarıyor.
 
Dünya halleri, farklı kültürler, insan ilişkileri, kadın erkek dünyasından bilinmeyen antropolojik düşünsel ve tarihsel farklılıklar üzerine sürprizli söyleşi ve gösterilerle pek çok farklı sektörün çalışanlarına dinamik, neşeli sunumlarla ulaşıyor. 
 
Bilim dünyasının tarihinden günümüze yüzlerce öykü, tıp tarihinden inanılmaz ayrıntılar mizahın dili ile sizi şaşırtacak, eğlendirecek içeriklerle zenginleşiyor. İçki, yemek, aşk tarihi, küçük şeylerin büyük sonuçları, gelecek nasıl olmayacak sorusunun yanıtlarıyla buluşuyor. 
 
Metin Uca başarısız başarı öyküleriyle iletişim tarihinin eğlenceli dil değişimlerini de sahneye taşıyor.

 


Eğlenceli çözümler ve Passaparola

 

Metin Uca Passaparola’nın sahneye uyarlanmış interaktif uygulaması ile yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir inşaattan, otomotive, ilaç sanayiinden sigortacılığa, bankacılığa onlarca marka ile eğlenceli buluşmalar, farklı eğitim çalışmaları gerçekleştiriyor. 

 

30 kişilik küçük gruplardan 1000 kişiye uzanan kalabalıklara, kapalı ve açık mekanda lansman, sunum, eğitim çalışmalarında sürpriz konuk olarak katılıp kablosuz kumanda cihazları keypad veya cep telefon yazılımlarıyla renkli, bilgili oyunlar oynatıyor. 

Kuruluş veya markanın hizmet, ürün, ilke, tarihçe, iş yöntemleri, üretim teknikleri ve detayları gibi tüm eğitim unsurlarının dört seçenekli eğlenceli sorulara dönüştüğü, aralarına eğlenceli genel kültür sorularının yerleştiği yarışma üç ayrı kategori ve final ile armağanlar dağıtılarak 45 dakika, 1 buçuk saat aralığında eğlenceli, bilgilendirici bir etkinlik olarak gerçekleştiriliyor.

Keypad ve telefonlarla, doğruların kişi ve zamanla sıralanmasına dayanan oyunda farklı kategorilerde onlarca ödül dağıtılabiliyor. Uca ile yarışanlar hem kendi kurumları ve hizmetleri hem de tarih, bilim, sanat, magazin konularındaki bilgilerini tazeleyebiliyor.

 

 

Metin Uca ile Eğlenceli Yarışma "Passaparola",
Kurumsal Etkinlikler ve Projeler için 
iletişime geçebilirsiniz.


Kübra KALEM BAYKARA
kkalembaykara@gmail.com